• Főépület

• Petőfi utca 3.

Copyright 2024 - Furtai Bessenyei György Általános Iskola

Óvodások látogatása a Furtai Bessenyei György Általános Iskolában

Az iskola és az óvoda kapcsolata nagyon jó Furta településen. Több közös programunk is van. Ilyen az amikor a leendő elsősök látogatást tesznek abban az osztályban, ahová beiratkoztak.

A hagyomány az, hogy a beiratkozott leendő első osztályosok látogatást tesznek az iskolába, megnéznek egy tanórát. Sajnos a 2021/2022-es tanév elsősei a járványhelyzet miatt csak egy villámlátogatásra jöhettek, 2021.május 25-én, amikor már a mostani iskolások nem voltak a teremben.

Ennek ellenére Szabó Attiláné, Erzsike néni, nagy örömmel fogadta a jövendő osztályát és abban a teremben körülnézhettek, ahol majd szeptember 1-jén fogja őket várni. Reméljük augusztus végén a szokásos fecskenapok megtartásának már nem lesz semmi akadálya.

elsoslatogatas20212.jpgelsolatogatas20211.jpg